ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
طراحی تراکت و کارت ویزیت فوق حرفه ای
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
توافقی
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهیطراحی تراکت و کارت ویزیت فوق حرفه ای اهمیت داشتن کارت ویزیت بر کسی پوشیده نیست ولی بایستی این کارت ویزیت ها دارای طراحی حرفه ای باشند .کار روی روان‌شناسی کارت ویزیت آنقدر مهم است که روان‌شناسی این محصول تبلیغاتی به شما کمک می‌کند تا بتوانید از نیازهای روانی مشتری به نفع خود استفاده کنید.

یک سری از اطلاعات بایستی بر روی کارت ویزیت باشد مثل اسم، عنوان شرکت و اطلاعات تماس قید شده باشد، پس در صورتی که از نکات ظریف و قابلیت‌های روان‌شناسی کارت ویزیت آگاه باشید، هر چقدر در طراحی کارت ویزیت به نکات ظریف روانشناختی توجه کنید حداکثر بازدهی را خواهید دید. شرکت تبلیغاتی ترسیمو در اینجا چند نکته مهم در رابطه با طراحی کارت ویزیت بیان می کند
شرکت تبلیغاتی ترسیمو به شما پیشنهاد می کند که فارغ از اینکه از چه طرح فونت، رنگ، شکل و فضای خالی استفاده می‌کنید، توجه کنید که اصلا دلبخواهی رفتار نکنید. هیچ‌وقت کلیشه‌ای رفتار نکنید. همیشه راه‌های بیشماری برای طراحی وجود دارد و شما می‌توانید با الهام از جنبه‌ها و روش‌های مختلف طراحی، کارت ویزیت منحصربفردی را طراحی کنید. برای این که یک کارت ویزیت حرفه ای داشته باشید طراحی آن را به شرکت تبلیغاتی ترسیمو بسپارد این شرکت دارای طراحان گرافیست حرفه ای و هنرمند می باشد که زیباترین و حرفه ای ترین کارت ویزیت را برای شما طراحی می کند. همچننین شرکت تبلیغاتی ترسیمو دارای پیشرفته ترین دستگاه های چاپ کارت ویزیت میباشد .که با کیفیت ترین کارت ویزیت را برای شما با بهترین هزینه به چاپ می رساند.
با ما تماس بگیرید :

مهندس تلخاب فراهانی :۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد