ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
طراحی تراکت و کارت ویزیت فوق حرفه ای
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
توافقی
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهی

طراحی کارت ویزیت فوق حرفه ای در بازار رقابتی کنونی هنگام انتخاب رنگ کارت ویزیت، شما باید معانی روانشناختی رنگ در کسب و کار و بازار مورد نظر خود را درک کنید.

هر رنگ دارای معنای خاص خود است . ابتدا بازار خود را شناسایی کنید سپس به دنبال رنگ کارت ویزیت خود بروید قبل از انتخاب رنگ کارت ویزیت، مطمئنا شما باید شخصیت خود را در نظر بگیرید و آن را در انتخاب رنگ های خود منعکس کنید، اما احتمالا این کار را زمانی انجام می دهید که آرم و نام تجاری کسب و کارتان را انتخاب می کنید. رنگ مورد علاقه خود را بدون بررسی معانی آن در طراحی استفاده نکنید. این رنگ ممکن است یک رنگ عالی و پر معنی باشد ولی برای کسب و کار شما مناسب نباشد.

شرکت ترسیمو داریای گرافیست های حرفه ای و هنرمند میباشد بهترین و حرفه ای ترین و زیبا ترین وخلاقانه ترین کارت ویزیت را طراحی می کنند. امتیازات شرکت ترسیمو محدود به طراحی نمیشود و این شرکت دارای پیشرفته ترین و بروز ترین ماشین الات چاپ می باشد که با کیفیت ترین کارت ویزیت را با مناسب ترین قیمت برای شما چاپ می کند. و اگر مایل باشید که کارت ویزیت خود را در سطح شهر پخش کنید شرکت تبلیغاتی ترسیمو دارای نیروی متعهد برای پخش کارت ویزیت شما هم می باشد. شرکت ترسیمو از مرحه طراحی و چاپ و پخش کارت ویزیت همراه شما است .

با ما تماس بگیرید.

مهندی تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد