ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
قیمت طراحی کارت ویزیت
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
توافقی
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهی


0
منتشر شده توسط Majid Talkhab در اسفند ۱۶, ۱۳۹۵
موضوعات
برچسب ها
0

0

0

طراحی کارت ویزیت

قیمت طراحی کارت ویزیت در بازار رقابتی امروز یکی از مهم ترین بخش های هر شغلی، داشتن یک کارت ویزیت است. یکی از بهترین ابزار زمانی که از تجارت صحبت می کنیم یک کارت ویزیت حرفه ای است ، کارت ویزیت معرف شما و شغل شما هست و هر وقت مشتریانتان کارت ویزیت را می بیند یاد شما می افتند . بنابر این کارت ویزیت باید دارای طراحی حرفه ای و کسی که مهارت کافی نداشته باشد ممکن است در طراحی دچار اشتباهاتی شود . حتی اگر کوچکترین جنبه کارت ویزیت در طراحی دارای نقص باشد . کارای کارت ویزیت بسیار پایین می آید.

بنابر این شرکت تبلیغاتی ترسیمو در پی این است که یک سری اطلاعات در مورد طراحی کارت ویزیت در اختیار شما بگذارد تا دوچار اشتباهات رایج در طراحی کارت ویزیت نشوید. ممکن است که شما طراحی کارت ویزیت خود را به کسانی بسپارید که باید ها و نباید های طراحی کارت ویزیت را ندانند . و یا گاهی در طراحی نکاتی را طراحان چشم پوشی می کنند همه اینها باعث میشود که کارت ویزیت جذابیت خود را از دست بدهد. فقط با رعایت چند نکته که شرکت تبلیغاتی ترسیمو یادآوری می کند دیگر دچار این اشتباهات نشوید.
کارت ویزیت

بهتر است قبل این که در مورد اشتباهات رایج در طراحی کارت ویزیت بدانید ، اطلاعات کلی در مورد کارت ویزیت داشته باشید. یکی از مواردی که باید درمورد آن آگاهی داشته باشید، محتویات کارت است. یک کارت ویزیت باید شامل نام شخص، نام شرکت، لوگوی شرکت، شماره های تماس، آدرس، آدرس ایمیل، وبسایت و یک عبارت خاص باشد. از قرار معلوم، این عبارت خاص، نویدی در مورد شغل و حرفه شماست و مانند این است که اعتماد مشتری را به خود جلب کنید تا او از بابت تحویل محصولات و خدمات با کیفیت بالا مطئن شود. بقیه اجزاء برای کارت ویزیت ضروری هستند، زیرا اولین دلیل داشتن کارت ویزیت، شناساندن خود و شرکت و راه های تماس به مشتری می باشد. می توانید لینک هایی به رسانه های اجتماعی نیز در کارت قرار دهید، البته به شرط آن که فضا را شلوغ نکند .
اندازه کارت ویزیت هم مهم است. اکثر افراد شاغل، وسیله ای برای نگه داشتن کارت دارند که کارت ویزیت های افراد مختلف را در آن نگه داری می کنند. اگر کارت شما سایز استانداردی نداشته باشد، ممکن است در آن مکان نگه داشته نشود و شانس این که بیافتد، گم شود یا فراموش گردد بسیار است. قطعاً شما نمی خواهید چنین اتفاقی رخ دهد .ولی این نکات نبایستی جلوی خلاقیت شما رو بگیره شما می توانید خلاق باشید و هم چنین نکات را رعایت کنید در اینجا شرکت تبلیغاتی ترسیمو یک لیست از اشتباهات رایج در طراحی کارت ویزیت را بیان می کند.


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد