ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
چاپ سیاه سفید تراکت با ارزان ترین قیمت
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
60000 تومان
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهیچاپ سیاه سفید دنیا همیشه پر از رنگهاست ولی گاهی ممکن است که شما به دنبال سادگی باشید خود سادگی و دوری از رنگها خود یک جذابیت خاصی دارد.
چاپ سیاه و سفید

اگر پی چاپ تراکت و کارت ویزیت سیاه و سفید هستید باید این را به شما گوشزد کنیم که درست است که شما به دنبال سادگی هستید ولی با هر دستگاهی نمیشود این سادگی را زیبا و حرفه ای داشت. حتما باید دستگاه های چاپ پیشرفته باشند که تراکت شما همچنان جذاب باشد.

ما به شما این نوید را می دهیم که چاپخانه بهار در تهران با دارا بودن پیشرفته ترین دستگاه های چاپ بهترین و با کیفیت ترین تراکت ها و کارت ویزیت را برای شما چاپ خواهد کرد.

چاپ تراکت تبلیغاتی با روی کار آمدن شیوه های تبلیغاتی جدید، هنوز هم جایگاه خود را حفظ کرده است. مخصوصا برای مناسبت ها و زمان های خاص و تخفیف های دوره ای برای اطلاع رسانی به افراد، چاپ تراکت تبلیغاتی شیوه ی بسیار مناسبی می باشد.

از کاغذ هایی که در چاپ تراکت تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند، می توان به کاغذ الوان رنگی، کاغذ تحریر سفید، کاغذ کرافت نخودی، کاغذ تحریر، کاغذ گلاسه، کاغذ کتان اشاره نمود ولی بطور معمول برای چاپ تراکت تبلیغاتی از جنس کاغذ تحریر و گلاسه بهره گرفته می شود.

سایز های مورد استفاده در چاپ تراکت تبلیغاتی معمولا سایز های A5،A4 ،A6 B4 ،B5،B6 یا پالتویی می باشد. به جهت قابل حمل بودن تراکت و سبک بودن آن، افراد به راحتی می توانند درون کیف خود و یا در جیب خود، از آن نگهداری نمایند و در مواقع لزوم از آن استفاده نمایند.

چاپ تراکت تبلیغاتی به دو حالت سیاه سفید و رنگی و به دو صورت یکرو و دورو ارائه می گردد. یکی از مواردی که در چاپ تراکت تبلیغاتی می بایست به آن توجه داشت این است که استفاده از گرماژ بالا برای تراکت مناسب نمی باشد، فقط زمانی که دستور کار ماشین آلاتی را می خواهیم چاپ نماییم و مواردی از این قبیل، جهت طول عمر بیشتر آن از کاغذ با گرماژ بالاتر استفاده می کنیم.

یکی از بهترین شیوه هایی که می توانید تراکت خود را به نحو موثری عرضه نمایید و بیشتر مورد توجه مخاطب قرار بگیرد، هنگامی است که صنفی دیگر به هنگام ارائه محصول خود تراکت شما را داخل نایلون حمل کالا قرار بدهد.

این شیوه بسیار موثر واقع می گردد و در اکثریت موارد فرد حتما آن را مشاهده می نماید. چاپ تراکت تبلیغاتی و ارائه آن نشانگر گوشه ای از کسب و کار شما می باشد. از این رو کیفیت تراکت شما می تواند بیانگر کالا یا خدمات با کیفیت شما باشد.

دقت نمایید بسته به نوع کسب و کار شما اگر به فرض مثال برای تبلیغ فست فود خود از تراکت سیاه و سفید یک رو استفاده نمایید، انتخاب جذاب و موثری نخواهد بود و بهتر است از تراکت گلاسه با رنگ آمیزی گرم بهره بگیرید و یک تراکت با کیفیت و خوش طرح، مسلما مشتری را ترغیب به امتحان کردن غذای شما می نماید.
قیمت چاپ سیاه و سفید بسیار ارزان و باسرفه است .

چاپخانه بهار با کیفیت بالا و و کمترین هزینه کارت ویزیت و تراکت برای شما چاپ می کند. برای دریافت از قیمت ها و ایجاد هماهنگی با دفتر چاپخانه تماس حاصل فرماید.

چاپ سیاه وسفید

چاپ ارزانبا ما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی : ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد