ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
چاپ رنگی تراکت
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
توافقی
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهیچاپ رنگی در تهران رنگ ها همیشه مهم بوده و هستند زندگی بدون رنگ معنی و مفهوم خود را از دست می دهد. برای تبلیغات هم رنگها همیشه تاثیر گذار بوده و هستند.

سعی کنید یک رنگ خاص برای خودتان انتخاب کنید که آن رنگ نمادی از شما و محصول شما باشد.
چاپ رنگی

همیشه شرکت های بزرگ یک رنگ خاص برای خود داشته اند مانند شرکت نایک یا پوما …مهم نیست که شرکت و صنعت شما نوپا باشد یا قدیمی ولی اگر در پی تبلیغات و چاپ تراکت و کارت ویزیت هستید بهتر است که رنگ کارت ویزیت و تراکت شما هماهنگ با رنگ شرکتی شما باشد. این امر باعث می شود که بهتر در خاطر مشتریان خود بمانید و یا این امر باعث جذ مشتریان جدید تر شود .

یک نکته مهم که باید به آن توجه کنید رعایت اندازه کارت ویزیت و فاصله هاسایز کارت ویزیت از مواردی است که در طراحی باید به صورت خاص به آن نگریست. اگر طراح سایز کارتی که چاپ می شود را نداند و با سایز دلخواه خود شروع به طراحی نماید ممکن است مشکلاتی پس از چاپ برای آن کارت پدید آید که از آن جمله می توان به تغییر فرم آرم و عکس و نوشته ها و همچنین تغییر در سایز نوشته ها اشاره نمود.برای برطرف نمودن این مشکلات لازم است سایزهای استاندارد هر مؤسسه را دانست که این سایزها نزدیک به سایزهای استاندارد می باشد.

نکته دیگر که باید به ان توجه کنید انتخاب اندازه فونت انتخاب فونت نقش مهمی را در طراحی کارت ویزیت دارد اگر در انتخاب فونت اشتباه شود و نکات اشاره شده رعایت نگردد نوشته ها نامفهوم، دارای سایه و ناخوانا می شوند که این امر لطمه جبران ناپذیری را به کارت ویزیت به دست آمده خواهد زد.برای اجتناب از این موضوع لازم است به نکات زیر توجه فرمائید.اندازه فونت:سایز فونت ها معمولاً باید بزرگتر از سایز ۸ و در برخی از موارد بزرگتر از سایز ۱۰ باشد.نوشته هایی با سایز کوچکتر از ۸ معمولاً از لحاظ درشتی خوانا نبوده و نتیجه خوبی را در چاپ ندارد.رنگ فونت:

از عوامل سایه دار شدن نوشته ها و واضح نبودن آن عدم استفاده از انتخاب رنگ مناسب برای نوشته ها می باشد. رنگهای استفاده شده به سه دسته تقسیم می گردد که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

رنگ مشکی:

برای بدست آوردن رنگ مشکی برای نوشته ها در چاپ بهتر است نسبت به رنگ زمینه تصمیم گیری شود. یعنی اگر زمینه سفید باشد از ترکیب C:0 M:0 Y:0 K:100 استفاده گردد. لرزشهای چاپ تأثیری در وضوح نوشته نمی گذارد و در صورتی که زمینه نوشته رنگی باشد بهتر است در اغلب مواقع از دستور Over Print استفاده نمود.

رنگ سفید:

وقتی برای نوشته ها رنگ سفید انتخاب می شود نکاتی قابل توجه و تأمل است که از آن جمله اندازه فونت می باشد. سایز فونت نوشته ها در این حالت باید تا حد امکان بزرگتر از سایز ۱۰ باشد و در این مورد نکته قابل توجه اینجاست که در صورتیکه رنگ زمینه ترکیبی از چهار رنگ باشد حتی المقدور باید سایز فونت را افزایش داد تا بتوان کیفیت مناسب تری از چاپ را بدست آورد.

نوشته های رنگی در زمینه سفید:

رنگ انتخابی برای فونت در این حالت باید به گونه ای باشد که حداقل از دو رنگ یا حداکثر ۳ رنگ انتخاب شده و سایز نوشته ها بزرگتر از سایز ۱۰ در نظر گرفته شود.

نوشته های رنگی در زمینه رنگی:

در این حالت، رنگ مورد نظر را انتخاب کنید و در زمینه مورد نظر قرار دهید بهتر است در این حالت از دستور Over Print استفاده نمایید، و توجه به این نکته ضروری است که ممکن است رنگ نوشته تغییر نماید. اگر با این حالت مواجه شدید دستور مذکور را اعمال نکنید.

رعایت نکات لازم در انتخاب عکسشفافیت و وضوح کار چاپی به عکس انتخابی و کیفیت آن بستگی دارد، برای دانستن این موضوع که آیا عکس از کیفیت لازم برخوردار است یا نه مراحل زیر را انجام دهید.عکس را در محیط فتوشاپ باز کنید.سعی کنید رنگ شرکتی خودتان را قبل چاپ تراکت انتخاب کرده باشید و در طری به اجرا گذاشته باشید و طرح های خودتان را به چاپخانه بهار بسپارید.

برای هماهنگی لازم با دفتر چاپخانه تماس حاصل فرمایید.

با ما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی: 09124506359


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد