ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
تراکت پخش کن در شمال تهران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
60000 تومان
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهی

پخش تراکت در شمال تهران مشاغلی که برای تبلیغ خود تراکت را انتخاب کرده اند در پی این هدف بوده اند که خیلی زود مشتریان خود را با کمترین هزینه پیدا کنند.

پخش در شمال تهران به روشهای گوناگونی صورت می گیرد . یکی از معمول ترین روشهای پخش تراکت پخش تراکت دست به دست است به این صورت که مشاغلی که برای تبلیغات خود تراکت چاپ کرده اند تراکت ها را به شرکت تراکتی مسپارند و شرکت تراکت ها را به دست تراکت پخش کن می دهد و تراکت پخش کن تراکت ها را در یک معبار و گذر گاه می ایستاد و تراکت ها را به عابرین پیاده می دهد.

این که تراکت پخش کن کجا به ایستا را صاحب تراکت مشخص می کند که تراکت پخش کن در کنار یک پاساژ به ایستاد یا در جلوی ایستگاه مترو و یا هر جای عمومی که مردم از انجا بیشتر تردود می کنن.

شرکت تراکتی به علت دارا بودن تجربه بالا در امر تبلیغات تراکتی مشاوره رایگان می دهد ولی این که در نهایت مشخص می کند که تراکت ها کجا پخش شود کارفرما است.

روش دوم پخش تراکت ها به این گونه است که تراکت پخش کن تراکت هارا پلاک به پلاک خانه ها پست می کند. این که تراکت ها در کدام محله و کدام خیابان و کوچه پخش شود صاحب تراکت مشخص می کند. تراکت ها را به شرکت می دهد و شرکت تراکت ها را به تراکت پخش کن می دهد و به او می گودن کدام کوچه و خیابان ها را پلاک به پلاک به داخل منازل بینداز.

هر روشی مزیت های خود را دارد در این روش چون تراکت ها به داخل منازل انداخته می شود هر کسی که به ان حرفه یا صنعت نیاز داشته باشد با شماره درج شده بر روی تراکت تماس می گیرد.

در روش دیگر تراکت ها به روی دیوار چسبانده میشوند. در این روش تراکت ها به وسیله چسب کاغذی به روی دیوارها کنار درب منازل زیر زنگ منازل چسبانده میشود که جلوی چشم باشند که کسی به آن صنعت و حرفه نیاز داشته باشد تراکت را بر می دارند یکی از امتیازات این نوع پخش این است که تراکت ها تمیز می مانند و جلوی چشم هستند.

ولی یک روش دیگر هم هست که شرکت تبلیغاتی تراکتی پیشنهاد می کند و آن این است که ترکیبی از چند روش قبلی تراکت پخش شود.

همیشه روشهای ترکیبی بهتر جواب می دهد.

پخش تراکت در شمال تهران

پخش تراکت بدون دور ریز

تراکت پخش کن خانم

برای دریافت اطلاعات و هماهنگی لازم برای فرستادن نیرو در شمال تهران با شرکت تبلیغاتی تراکتی تماس حاصل فرماید.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد