ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
پخش تراکت در خیابان مطهری مفتح و هفت تیر تهران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
60000 تومان
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهی


پخش تراکت در خیابان هفت تیر و مطهری تهران وکل مرکز تهرانپخش تراکت در تهران یکی از روشهای تبلیغاتی بسیار پرطرفدار است زیرا هم زود بازده است و هم کم هزینه.

ولی نبایستی تبلیغات تراکتی را زیاد ساده در نظر گرفت زیرا یک روش تبلیغاتی است که اگر به آن توجه نشود تبلیغات تراکتی باشکست روبه رو میشود تبلیغات تراکتی از طراحی تراکت و چاپ تراکت و پخش تراکت تشکیل میشود .

همانگونه که باید در طراحی تراکت اصول مهم طراحی تبلیغاتی را در نظر گفت که تراکت زیبا و جذاب باشد و در هنگاه چاپ نوع چاپ و کاغذ چاپ همه چیز مهم است بعد از چاپ تراکت نوبت این است که تراکت پخش شود پخش تراکت به روشهای مختلفی انجام میشود مهم این است شناخت کامل از محیطی که قرار است تراکت در آن پخش شود داشته باشیم و بدانیم در کجاها و چه ساعتی از شبانه روز و به چه نوعی تراکت باید پخش شود اگر یکی از این موضوعات را نادیده بگیریم تبلیغات با شکست روبه رو میشود تبلیغات تراکتی باید مداوم باشد یعنی با یک بار پخش نباید انتظار معجزه داشته باشید باید تراکت در چندین دوره پخش شود تراکت باید به تعداد کافی چاپ شود که کل محدوده ای را پوشش دهد.
پخش تراکت در خیابان هفت تیر تهران

میدان هفت تیر که پیش از انقلاب میدان بیست و پنج شهریور (سالروز آغاز پادشاهی محمدرضا شاه پهلوی) خوانده می‌شد،یکی از میدان‌های مهم شهر تهران است که در محدودهٔ مرکز شهر و در منطقه ۷ جای گرفته‌است. این میدان از سمت جنوب با خیابان‌های شهید مفتح و کریمخان زند و از سمت شمال با خیابان شهید مفتح، بهار شیراز و بزرگراه مدرس در پیوند است.

یکی از ایستگاه‌های خط یک متروی تهران به نام ایستگاه هفت تیر در جنوب این میدان قرار گرفته‌است.

مساحت این میدان نزدیک به ۳۳٬۰۰۰ متر مربع بوده و بر پایه گزارش شهرداری تهران قرار است در آینده کل این میدان با ساخت زیرگذر به میدانی زیرزمینی تبدیل شود.

وجه تسمیه این میدان به حادثه بمب‌گذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیر ۱۳۶۰ مربوط است.

مسجد الجواد تهران در ضلع شرقی این میدان قرار دارد. این مسجد علاوه بر کاربری مذهبی خود، با داشتن کتابخانه، بار بخش فرهنگی را نیز به دوش می‌کشد. علت شهرت مسجد الجواد به غیر از بعد عملکردی آن، به دلیل معماری خاص آن است. به عبارتی این مسجد اولین مسجد مدرن تهران است.

بیمارستان مادر تهران در جنوب شرقی این میدان واقع شده‌است.

شعبه‌های شرکت گاز و بنیاد شهید در این میدان قرار دارند.

به دلیل دسترسی‌های مناسب محله هفت تیر نسبت به سایر مناطق اطرافش رشد جمعیت در این منطقه همچنان رو به افزایش است و روز به روز بر متقاضیان سکونت در این محله افزوده می‌شود.

به‌طور عمده بافت این محدوده ترکیبی از کاربری‌های مسکونی و تجاری است. اما در برخی موارد پذیرای کاربری‌های خدماتی و فرهنگی و نیز ورزشی می‌باشد. از جمله مشهورترین کاربری‌های خدماتی می‌توان به هتل مروارید واقع در ضلع غربی میدان اشاره نمود. به‌طور کلی این محله در پاسخ گویی به نیازهای ساکنین خود موفق عمل کرده و با تکمیل کمبود کاربری‌های خود توسط محله‌های اطراف، پکیجی کامل به مخاطبان خود ارائه نموده‌است

این محله از لحاظ دسترسی بهترین امتیاز را به خود اختصاص خواهد داد، زیرا به دلیل وجود ایستگاه مترو، تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها و عدم وجود ترافیک، تردد را به راحت‌ترین شکل برای مراجعه کنندگان ممکن ساخته‌است. از اصلی‌ترین خیابان‌های همجوار آن می‌توان به خیابان دکتر مفتح، بهار و کریم‌خان زند اشاره کرد. پیوند این محله با اتوبان مدرس یکی از نکات مثبت جهت رفع گره ترافیکی این محدوده است.
پخش تراکت در خیابان مطهری تهران

خیابان شهید مرتضی مطهری (نام پیشین: خیابان تخت طاووس)یکی از خیابان‌های مرکزی تهران است. این خیابان که جهتی شرقی – غربی دارد از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به بزرگراه شهید صیاد شیرازی منتهی می‌شود. خیابان مطهری به سمت شرق یک‌طرفه است. این خیابان به افتخار مرتضی مطهری روحانی و پژوهشگر ایرانی نام‌گذاری شده‌است.

ایستگاه مترو مفتح در این محله واقع شده و علاوه بر آن دارای ایستگاه اتوبوس و تاکسی نیز می باشد.

پخش تراکت در خیابان هفت تیر و مطهری تهران وکل مرکز تهران

پخش تراکت در خیابان مطهری مفتح و هفت تیر تهران

پخش تراکت در بازار تهران

برای پخش عالی تراکت در خیابان هفت تیر و مطهری و کل مرکز تهران کافی است که با شرکت تبلیغاتی تراکتی تماس بگیرید زیرا این شرکت دارای نیروی ماهر در امر پخش میباشد پخش تضمینی و بدون هیچ دورریزی برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال نیرو و هماهنگی های لازم با دفتر شرکت تراکتی تماس حاصل فرماید.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد