ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
پخش تراکت در ستارخان تهران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
60000 تومان
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهی

پخش تراکت در ستارخان تهران و کل شمال غرب تهرانپخش حرفه ای تراکت در شمال غرب تهران و کل تهران توسط نیروهای ماهر و با وجدان پخش تضمینی و بدون حتی یک دانه دور ریز تراکت.

پخش تراکت برای تبلیغات همیشه مفید بوده و جذابیت بسیار بالای دارد زیرا ارزان و زود بازده است فقط کافی است که یک تراکت زیبا طراحی و چاپ کرده باشید و تراکت هارا به شرکت معتبر برای پخش بدهید در تبلیغات تراکت همان اندازه که طرح جذاب طراحت مهم است و چاپ خوب وزیبا مهم پخش تبلیغاتی تراکت هم مهم است در پخش تبلیغاتی همه چیز مهم است زمان تبلیغات روش تبلیغات و مدت زمان تداوم تبلیغات.

روشهای تبلیغات تراکتی بسیار زیادی است مثل دست به دست دادن تراکت چسباندن تراکت دادن تراکت به مغازه ها و یا انداختن تراکت به داخل منازل گذاشتن تراکت زیر برف پاکن ماشین ها.

زمان و حتی ساعت پخش تراکت هم مهم است که در چه ساعتی از شبانه روز تبلیغات تراکتی انجام دهید.

وحتی جای که تراکت پخش کن شروع به پخش تبلیغاتی تراکت می کند هم مهم است.

همه اینها در کنار هم باعث میشود که تبلیغات موفق باشد یا با شکست روبه رو شود در پخش راکت باید این را در نظر داشت که باید تعداد دفعات پخش تراکت زیاد و مداوم باشد زیرا با یک بار پخش نمی توان انتظار زیادی داشت.

برای پخش موفق در ستار خان تهران باید یک شناخت کلی از این منطقه داشته باشیم باید بدانیم مراکز مهم تجاری تفریحی این محله کجا هستند.

محله ستارخان از محلات محبوب و سرزنده‌ی شهر تهران به حساب می‌آید که به علت دسترسی مناسبش به مرکز و غرب تهران همواره مورد توجه جویندگان خانه قرار می‌گیرد. بد نیست بدانید ستارخان یکی از شاهراه‌های ارتباطی مرکز به غرب شهر تهران محسوب می‌شود. از سوی دیگر خیابان معروف ستارخان که میعادگاه دوستداران غذا و خوردنی هست بر جذابیت این منطقه اضافه کرده است.

خیابان ستارخان (نام پیشین: خیابان تاج) یکی از مهمترین خیابان‌های شهر تهران است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این خیابان به پاس کوشش‌ها و مجاهدت‌های ستارخان یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران به نام او نامگذاری شده است.

این خیابان که پیش از انقلاب اسلامی ایران خیابان تاج نام داشت، از میدان دوم صادقیه (آریاشهر) آغاز شده و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می‌رسد. پس از آن خیابان دو طرفه شده و از زیر پل‌های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می‌کند تا به سه راه تهران ویلا برسد. پس از آن خیابان باقرخان از آن منشعب می‌شود تا در میدان توحید که در گذشته میدان کندی نام داشت به انتهای خود می‌رسد.


ستارخان از شرق به جمشیدیه،از شمال به محله گیشا، از غرب به محله طرشت، و جنوب به منطقه امیرآباد محدود میشود.

محله ستارخان از شمال به بزرگراه جلال آل احمد، از جنوب به خیابان آزادی، از غرب به بزرگراه یادگار امام و از شرق به بزرگراه چمران محدود می شود.

محله ستارخان به شاه راه ارتباطی غرب به شرق تهران معروف است به همین دلیل از نظر دسترسی وضعیت بسیارخوبی دارد. اگر اتومبیل شخصی ندارید برای استفاده از بی‌آرتی باید از ایستگاه پل ستارخان استفاده کنید. این محله ایستگاه مترو ندارد ولی وجود تاکسی‌های خطی دسترسی شما را به ایستگاه مترو طرشت و ایستگاه مترو آزادی آسان می‌کند. در صورتی که اتومبیل شخصی دارید برای دسترسی به سایر نقاط تهران می‌توانید از بزرگراه چمران، بزرگراه یادگار امام، بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و بزرگراه جلال‌آل احمد استفاده کنید.

جاهای دیدنی محله ستار خان پارک انقلاب، پارک دوستان، پارک چمن، ارکیده یکم، بوستان ستارخان، بوستان تهران ویلا، پارک جوانه، بوستان پردیس، بوستان شاهین، بازار گل و گیاه

پخش تراکت در ستارخان تهران و کل شمال غرب تهران

پخش تراکت در خیابان ستارخان تهران و کل شمال غرب تهران

تراکت پخش کن خانم در تهران

ستارخان از سه ریز محله به نام‌های دریان نو، شهرآرا و تهران ویلا تشکیل شده است که توضیح مختصری درباره هر کدام ارائه می‌دهیم:
محله دریان‌نو

محله دریان‌نو در میان خیابان ستارخان جای گرفته است و خیابان‌های حبیب‌الله، یکم و زنجان شمالی را در خود جای داده است. نام دریان‌نو برگرفته از نام بنیان‌گذار محله، مهدی ابراهیمی دریانی است. محله دریان‌نو بسیاری از ادارات مهم از جمله شهرداری منطقه ۲، سازمان آب و فاضلاب، حوزه انتظامی ۱۸، شهرداری منطقه ۱۰ و غیره را دارا است. محله دریان نو، به دلیل دوری از مراکز خرید، خلوت‌ترین محله برای خرید خانه است.
محله شهرآرا

شهرآرا، محله‌ای است که از سمت جنوب مشرف به ستارخان است و دارای مراکز درمانی، مراکز مذهبی و مجتمع‌های مسکونی بسیاری از جمله بیمارستان حضرت رسول، حسینیه شهرآرا، مسجد حضرت زهرا، مجتمع زیتون، مجتمع نسترن، مجتمع ستارخان و غیره است. هم‌چنین بوستان شهرآرا که در این محله واقع شده قدمتی حدودا ۶۰ ساله دارد. شهرآرا، محله‌ای آرام برای زندگی است.
محله تهران ویلا

محله تهران ویلا در بخش شمالی ستارخان قرار گرفته است. اولین ساخت مدرن شهرسازی تهران در محله تهران ویلا بود. محله کوی نویسندگان که محل سکونت چهره‌های محبوب مطبوعاتی می‌باشد نیز در تهران ویلا قرار دارد. اکثر بانک‌های مهم تهران در این محله شعبه دارند.
خیابان‌های مهم محله ستارخان:

خیابان دریان نو
خیابان بهبودی
خیابان نصرت
خیابان حبیب‌الله
خیابان شادمهر شادمان

کافه‌های محله ستارخان:

کافه ۲۱۳
کافه فراز
کافه نوتلا لند
کافه چارخونه
کافه چینو

پخش تراکت در ستارخان و کل شمال غرب تهران به صورت حرفه ای توسط تراکت پخش کن خانم و آقای ماهر و با وجدان پخش تراکت به صورت تضمینی و بدون دور ریز توسط شرکت تبلیغاتی تراکتی برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال نیروی تراکت پخش کن به منطقه ستارخان و کل شمال غرب تهران با دفتر شرکت تماس حاصل فرماید.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد