ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
پخش تراکت در خیابان انقلاب تهران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
60000 تومان
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهی

0
پخش تراکت در میدان انقلاب تهران

پخش تراکت در خیابان انقلاب تهران پخش تراکت توسط نیروی تراکت پخش کن خانم و آقا پخش حرفه ای و تضمینی بدون هیچ دور ریزی.

پخش تراکت در خیابان انقلاب تهران بهترین روش تبلیغاتی تراکت است چون خیابان انقلاب یک خیابان محبوب و پر رفت آمد است مخصوصا برای دانشجویان.

برای پخش تراکت در خیابان انقلاب بهتر است که مراکز مهم تجاری تفریحی خیابان انقلاب را بدانیم کجا هستند و بهترین روش پخش در این خیابان کدام است تا یک روش تبلیغاتی موفق داشته باشیم.

پخش تراکت در خیابان انقلاب تهران
پخش تراکت در خیابان انقلاب تهران

خیابان انقلاب اسلامی (نام پیشین: خیابان شاهرضا) خیابانی غربی – شرقی و یکی از خیابان‌های مهم و مرکزی شهر تهران به درازای ۵ کیلومتر است که از سوی غرب از میدان انقلاب و در دنبالهٔ خیابان آزادی آغاز شده و در سوی شرقی در میدان امام حسین و آغاز خیابان دماوند پایان می‌یابد. قسمت شمالی این خیابان مربوط شهرداری منطقه ۶ و قسمت جنوبی آن مربوط به شهرداری منطقه ۱۱ می‌باشد.

این خیابان به‌علت جای‌گرفتن دانشگاه تهران و فروشگاه‌های بزرگ کتاب و نشریات در کنارهٔ آن است و کتاب های ممنوعه در این خیابان به فروش میرسد و پاتوق روشنفکران ایرانی است . از خیابان‌های مهم تهران است که یکی از خیابان‌های اصلی شهر در راهپیمایی‌ها و از کانون‌های گردهمایی‌های خیابانی به‌شمار می‌آید. این خیابان پیش از انقلاب اسلامی، خیابان شاهرضا نامیده می‌شد.

امروز به یکی از پر رفت و آمدترین نقاط شهر تهران سری زده‌ایم که اگرچه از نظر بصری سال‌ها است وضعیت مناسبی ندارد، اما همچنان یکی از دوست‌داشتنی‌ترین و خاطره‌انگیزترین نقاط شهر تهران است.

«میدان انقلاب اسلامی» تا پیش از انقلاب اسلامی «میدان ۲۴ اسفند» نام داشت. ۲۴ اسفند زادروز پهلوی اول بود و در این میدان مجسمه وی نصب شده بود که به همین دلیل این میدان را «میدان مجسمه»‌ نیز می‌نامیدند. پس از انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، نماد «هشت سال دفاع مقدس» در مرکز این میدان قرار داشت که در سال ۸۸ این نماد به ضلع غربی میدان منتقل شد. نمای کنونی این میدان به دلیل اینکه کار ساخت نمای حجم گنبدی میانه آن سال‌ها است نیمه‌کاره مانده، بسیار شلوغ است و ظاهری نامطلوب را به یکی از اصلی‌ترین میدان‌های شهر تهران بخشیده است.

در اطراف این میدان تعداد زیادی کتاب‌فروشی‌ وجود دارد که به فروش کتاب‌های عمومی، تخصصی و زبان می‌پردازند. سینما بهمن در شمال‌شرقی میدان، سینماهای مرکزی شهر تماشا و پارس در جنوب غربی میدان قرار دارند؛ دارالترجمه‌ها و اغذیه فروشی‌های مختلفی نیز در خیابان‌های کارگر شمالی و جنوبی قرار دارد. دانشگاه تهران هم در نزدیکی ضلع شرقی میدان انقلاب قرار دارد.

متاسفانه در این محله فضای سبزی وجود ندارد، نبود فضای سبز و تردد بسیار زیاد محله‌ی انقلاب را به یکی از محلاتی تبدیل کرده است که معمولا شاخص آلودگی بالایی دارند. در مورد دیگر مراکز تفریحی و فرهنگی انقلاب می‌توان به سینما بهمن در خیابان انقلاب، سینما سپیده و سینما مرکزی در ضلع جنوب غربی میدان انقلاب و سینما پارس: ضلع جنوب غربی میدان انقلاب اشاره کرد. همچنین کافه‌های این محله برای دانشجویان پاتوق خوبی به شمار می‌روند و همیشه سرشان شلوغ است.

پخش تراکت در میدان انقلاب تهران

تراکت پخش کن خانم در تهران

پخش تراکت در خیابان انقلاب تهران به صورت حرفه ای توسط تراکت پخش کن خانم و آقا به صورت تضمینی و بدون هیچ دور ریزی برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال نیروی تراکت پخش کن به خیابان انقلاب تهران و هماهنگی لازم با دفتر شرکت تبلیغاتی تراکتی تماس حاصل فرماید.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد