ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
پخش تراکت در الهیه تهران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
60000 تومان
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهی


1
پخش تراکت در الهیه تهران

پخش تراکت در الهیه تهران و کل منطقه شمیران. پخش تراکت کارت ویزیت و بنر در الهیه تهران به صورت حرفه ای با نیروی تراکت پخش کن خانم و آقا ماهر و آموزش دیده در امر پخش تبلیغاتی پخش تراکت تضمینی بدون هیچ دور ریزی.

پخش تراکت به روشهای مختلف انجام میشود الهیه تهران هم یکی از مناطقی است که در آن تبلیغات تراکتی زیاد انجام میشود ممکن است صاحب صنعت و حرفه خودش در الهیه تهران باشد و بخواهد که مردم این منطقه از حضور صنعت و حرفه او اگاه شوند و به او مراجه کنند و یا ممکن است که در جای دیگر باشد و احساس کند مردم الهیه مشتریان او باشند که خود را به آنها از طریق تبلیغات تراکتی معرفی می کند .

پخش تراکت ممکن است دست به دست باشد و یا به روش چسباندن و یا به روش انداختن به داخل منازل و یا روش های گوناگون دیگر شرکت تبلیغاتی تراکتی به علت داشتن سابقه زیاد در امر پخش تبلیغات تراکتی به کسانی که تبلیغات تراکتی را انتخاب کرده اند مشاوره رایگان می دهد.

ولی کسی که در نهایت تصمیم گیری می کند که تراکت ها به چه روشی پخش شود صاحب صنعت و حرفه ای است که تراکت چاپ کرده است و قصد دارکه تبلیغات تراکتی کند. تبلیغات تراکتی همن قدر که طراحی تراکت و چاپ آن مهم است پخش آن مهمتر است زیرا اگر پخش تراکت به درستی و اصولی صورت نگیرد تبلیغات تراکتی باشکست روبه رو میشود.

تبلیغات تراکتی به این علت جذاب بوده که از میان روشهای مختلف دیگر تبلیغاتی ارزانتر و زود بازده است و اگر پخش تبلیغاتی درست صورت نگیرد تبلیغات شکست خورده و دیگر نه تنها ارزان نبوده بلکه گران تمام میشود زیرا هزینه طراحی و چاپ از بین ویرود و نه تنها زود بازده نبوده بلکه زمان را هم از دست می دهید.

بنا بر این باید باید پخش تراکت را به یک شرکت مطمعا بسپارید همون گونه که طراحی تراکت را به هرکسی نمی دهید و برایتان طرح و چاپ تراکت مهم است باید پخش هم مهم باشد.
پخش تراکت در الهیه

برای پخش تراکت در الهیه تهران باید اطلاعاتی در مورد منطقه الهیه داشته باشد مثل این که مناطق مسکونی به چه شکلی هستند خانه ها برج هستند یا ویلای و یا به شکل اپارتمان زرا پخش برای هر کدام از اینها مفاوت است.

باید نیروی تراکت پخش کن بداند که مراکز مهم تجاری تفریحی یک منطقه کجا هستند .

محله الهیه در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. الهیه یکی از محلات بالاشهر تهران و منطقه شمیران است که در گذشته خور آذین نام داشته و پس از اینکه میرزا جعفر حکیم الهی اراضی این منطقه را از بانو فخرالدوله خرید نام محله را به الهیه تغییر داد. از خیابان‌های این محله می‌توان به خیابان فرشته،خیابان تختی، الهیه، پارسا، صحرا، چناران، سروستان، کامران، کوهیار، نمازی، خزر، بوسنی و هرزگوین و جردن اشاره کرد.محلات اطراف الهیه عبارتنداز قیطریه در شرق ، تجریش در شمال، محمودیه در غرب و امانیه در جنوب . از مجتمع های تجاری این محله می‌توان به مجتمع تجاری مدرن‌الهیه، سام سنتر و… اشاره کرد.ر گذشته باغات زیادی در محله وجود داشت که متعلق به بانو فخرالدوله بود. وی این اراضی را به قطعات کوچک تفکیک کرد و به میرزا جعفر حکیم الهی فروخت. حکیم الهی نام این محله را الهیه گذشت و زمین ها را به مردم فروخت. همچنین در زمان احمد شاه، دولت قسمتی از این زمین‌ها را به کارمندان عدلیه و مالیه واگذار کرد. در همین سال ها خیابان ولیعصر در شمیرانات ساخته شد و تمامی این عوامل در کنار هم سبپخشب شد تا ساخت و ساز رشد گرفته و به تدریج محله فعلی الهیه به وجود آید.

به دلیل شکل گیری محله در باغات سرسبز، محله بافت و ساختار شهری منظمی ندارد. کوچه ها و خیابان های الهیه پرپیچ و خم و باریک هستند. برج های مجلل و زیبا از بین کوچه های کم عرض و بافت شهری متراکم سر به فلک کشیده‌اند. کوچه های مسکونی الهیه خلوت‌اند، طبقه اجتماعی ساکنان محله از قشر مرفه هستند. الهیه یکی از محلات سرسبز و خوش آب و هواست، از این رو در گذشته مورد توجه سفارت کشورهای مختلف قرار گرفته و اکنون باغ سفارت های ترکیه، آلمان و روسیه در محدوده این محله واقع اند. خیابان فرشته از خیابان های اصلی محله است که عرض بیشتری نسبت به بقیه خیابان های محله داشته و از گرانترین خیابان های تهران به شمار می رود.

از جنوب به تونل نیایش و بخشی از اتوبان صدر، از شرق به خیابان شریعتی، از غرب به خیابان ولی عصر و از شمال به شمیران و تجریش

به ایستگاه تجریش و قیطریه نزدیک است و محدودیت طرح ترافیک ندارد.

مجتمع تجاری اداری مدرن الهیه، بوتیک مال ملل، سام سنتر، کویین سنتر از جذابیت ها و پاتوق های اهالی محله است. ساکنان الهیه برای خرید و گذران وقت به این مجتمع ها رفته و در کافه های آن با دوستان خود هم صحبت شده و وقت میگذرانند. باغ موزه هنر ایرانی، کافه سینما در باغ فردوس، موزه موسیقی ایران و موزه دکتر حسابی در محدوده محله، فضاهای مناسبی را جهت گذران وقت برای ساکنان و شهروندان فراهم کرده است. همچنین رستوران موزه دکتر حسابی با فضایی روباز برای نشستن، پاتوق جوانان برای جمع های دوستانه و گپ و گفتگو است.

پخش تراکت در الهیه تهران و کل منطقه شمیران

پخش تراکت در الهیه تهران

تراکت پخش کن خانم در تهران

پخش تراکت در نمایشگاه های تهرانارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد