ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
تراکت پخش کن روزمزد در تهران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
60000 تومان
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهیتراکت پخش کن روزمزد در تهران پخش تراکت در سرایر یهران توسط تراکت پخش کن ای حرفه ای .

مشاغلی که برای تبلیغ صنعت و خدمات خود تراکت طراحی و چاپ کرده اند و می خواهند تراکت های خود را پخش کنن نیاز به تراکت پخش کن حرفه ای ذارند.

شرکت تبلیغاتی تراکتی داراس نیروی آقا و خانم ماهر و آموزش دیده در امر تبلیغات تراکتی می باشند.

این که تراکت به چه نحوی پخش شود به عهده کارفرما است ولی شرکت تبلیغاتی تراکتی دارای تجربه بالا در امر تبلیغات تراکت است مشاوره رایگان کارفرما میدهد.

این که تراکت پخش کن چندروز کار کند بستگی به تعداد تراکت های چاپ شده و آماده پخش است. ممکن است که تراکت ها در چند ساعت تمام شود و یا تعداد تراکت های چاپ شده به قدری باشد که روزها و یا هفته ها و شاید چندین ماه طول بکشد که پخش شوند.

شرکت تبلیغاتی تراکتی دارای تعداد زیادی نیروی تراکت پخش کن است که کارفرما به هر تعداد تراکت پخش کن نیاز داشته باشد ترکت تبلیغاتی تراکتی در اختیار کارفرما می گذارد.

تراکت پخش کن ها به صورت روزمزد در اختیار کارفرما قرار میگیرند. به این صورت که پخش تراکت به هر صورت که کارفرما بخواهد انجام می شود و در انتهای روز با تراکت پخش کن تصفیه حساب می شود.

روشهای پخش بیشماری هست مانند دست به دست دادن تراکت انداختن تراکت به داخل منازل چسباندن تراکت و یا گذاشتن تراکت زیر برف پکن ماشین ها دادزدن توضیح دادن متن تراکت پوشیدن لباس خاص برای جلب توجه و … بینهایت روش تبلیغاتی دیگر است شرکت تبلیغاتی روش مناسب را پیشنهاد می کند و کارفرما می تواند یک روش و یا ترکی بی از روشها را انتخاب کند .

شرکت تبلیغاتی تراکتی تضمین می کند که تراکت ها به صورت درست و بدون دورریز پخش شود.

تراکت پخش کن روزمزد تهران

پخش تراکت در سراسر تهران

چاپ و پخش تراکت در غرب تهران

برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال نیروی تراکت پخش کن روزمزد به سراسر تهران و هماهنگی های لازم با شرکت تبلیغاتی تراکتی تماس حاصل فرماید.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد