ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
پخش تراکت آویز دستگیره درب
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
60000 تومان
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهی

پخش تراکت آویز دستگیره درب در سراسر تهران توسط نیروهای آقا و خانم ماهر طراحی تراکت توسط گرافیسن های حرفه ای چاپ توسط پیرفنه ترین دستگاه های چاپ.ابندا یک سری اطلاعات در مورد  تراکت آویز دستگیره درب می دهیم
تراکت آویز دستگیره دربتراکت تبلیغاتی آویز درب در بسیاری از انواع کسب و کارها، از جمله خدمات مربوط به منازل، شرکت‌های بازسازی مسکن، رستوران‌ها، آژانس‌های املاک و مستغلات کاربرد دارد.  اساسا هر شرکتی که از بازاریابی به یک منطقه جغرافیایی هدفمند سود می‌برد به برگه تبلیغاتی آویز دستگیره نیاز دارد. ​

علاوه بر اطلاعات مربوط به شرکت و محصولات یا خدمات آن برگه های تبلیغاتی آویز در مواردی دیگر نیز کاربرد دارند که از این عومامل می توان دادن یک پیشنهاد خاص، فراخوانی برای اقدام، و روش تماس  با شرکت ها را شامل می شود. در بعضی موارد برگه آویز تبلیغاتی می‌تواند یک کوپن تخفیف یا کارت پاسخگویی باشد که اغلب با شکل یک قطره اشک طراحی می‌شوند .

یکی دیگر از مزیت های برگه آویز دستگیره تبلیغاتی سوراخ روی آن است که نتنها می تواند بر روی همه دستگیره ها نصب شود بلکه می توان بر روی این کارت تراکت تبلیغاتی آویز با جای کارت ویزیت را هم تعبیه کرد که به آن تراکت آویز با جای کارت ویزیت نیز گفته می شود.

تراکت آویز تبلیغاتی همچنین برای انواع مقاصد غیر تجاری نیز استفاده می‌شود.به عنوان مثال، کلیساها و نامزدهای سیاسی اغلب از برگه آویز دستگیره برای معرفی خود یا اعلام یک رویداد آتی استفاده می‌کنند. ​بهتر است برای استفاده طولانی مدت این دوستان از این تراکت اویز تبلیغاتی بر روی آن سلفون کشیده تا در آب و هوای مختلف ماندگاری خود را حفظ کنند و بتوانند زمان بیشتری را صرف بازاریابی آن تبلیغاتی که رویش چاپ شده انجام دهند.

میتوان از تراکت آویز تبلیغاتی درب در انواع روش‌های بازار کسب‌ و کار شما استفاده کرد.فرقی نمی‌کند که به دنبال مشتریان جدید هستید یا سعی دارید کسب ‌و کار خود را تیلیغ کنید .در اینجا چند ایده برای این که شما چگونه می‌توانید تراکت آویز تبلیغاتی درب را برای شما ایجاد کنید آورده شده ‌است: ​تراکت آویز با کارت آویز درب امروزه در بسیاری از شرکت ها ، و یا همایش ها بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد، اگر بخواهیم مختصر توضیح در مورد تراکت آویز ، بدهیم باید اینگونه تعریف کرد که تراکت اویز برگه است از جنس کاغذ ( گلاسه ۱۷۰، گلاسه ۳۰۰ و …) که در طرح های و رنگ های مختلف تولید میشود ویژگی منحصر به فرد این نوع تراکت ها قالب خوردن آن است به طوری که یه فضای تو خالی از کارت به شکلهای ( دایره، بیضی، مثلث و …) در می آید. که در مکان مشخص آویز میشود. مثلا دستگیره درب های ورودی همایشگاه و نمایشگاه ، سالن های تماشا، گالری ها ، این امر سبب میشود که تبلیغات در دید باشد. دو بیننده برای برداشتن آن نیاز به خم شدن یا از روی زمین برداشتن ندارد و … در مجموع استفاده از تراکت آویز به تبلیغات مجموعه خودتان بسیار کمک میکند و اگر در سایز های آماده ما تراکت آویز مد نظرتان وجود نداشت میتوانیم با جنس و قالب اختصاصی برای شما آن محصول را بعد از محاسبه قیمت اعلام کنیم.

پخش تراکت آویز دستگیره درب

پخش تراکت تبلیغاتی در شهر تهران


تراکت پخش کن ساعتی در تهران


سایز تراکت کارت آویز روی دستگیره درب به چه صورت است ؟

در گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ سایز تراکت تبلیغاتی دستگیره درب ۹۰×۲۹۰ میلی متر و ۱۲۲×۲۸۸ میلی متر ارائه میدیم . اگر شما طراحی تراکت آویز تبلیغاتی بزرگتر است یا میخواهید تراکت آویز در سایز شخصی خود داشته باشید با کارشناسان ما در تماس باشید .

جنس کاغذ و مواد مصرفی در تولید کارت آویز روی دستگیره درب چیست؟

جنس تراکت تبلیغاتی آویز دستگیره درب اغلب گلاسه ۱۷۰ گرمی و یا گلاسه ۳۰۰ گرمی با سلفون استو اگر شما می خواهید جنس مخصوص خود را داشته باشید یا با کاغذهای فانتزی تر تراکت آویز خود را چاپ کنید با ما در تماس باشید و ما پس از محاسبه قیمت به شما قیمت خواهیم داد.

مزایای کارت آویز درب یا برگه تبلیغاتی روی دستگیره درب خانه :
کارت آویز تبلیغاتی درب چشم نواز است و می تواند چشم ها را به سمت خود بکشد.
میتوان از چاپ تمام رنگی بر روی کار آویز تبلیغاتی استفاده کرد و بصورت دورو تبلیغات خود را بر روی آن نمایش داد.
میتوان از قالب های مختلف برای تولید تراکت آویز روی درب استفاده کرد.
میتوان بر روی برگه آویز درب از کارت ویزیت استفاده کرد.


پخش تراکت آویز دستگیره درب در تهران توسط شرکت تبلیغاتی تراکتی برای برای دریافت اطلاعات چگونگی پخش و هماهنگی لازم با دفتر شرکت تماس حاصل فرماید.
با ما تماس بگیرید:


تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد