ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
پخش تراکت آویز دستگیره درب در تهران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۶
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
60000 تومان
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهی

تراکت آویز دستگیره درب
کسانی که در بازار رقابتی امروز به دنبال تبلیغ محصولات و خدمات خود به صورت تبلیغات تراکتی می باشند باید به آنها بگویم که یک نوع جدید تبلیغات تراکتی بسیار زیبا و متفاوت هست که به آن تبلیغات تراکت آویز دستگیره درب می گویند. تراکت آویز درب یا برگه آویز روی دستگیره درب یک نشانه پلاستیکی یا مقوایی است که به طور کلی به شکل مستطیلی شکل می‌گیرد و از آن بر روی دسته درب یا دستگیره در آویزان استفاده می شود. آن‌ها گاهی اوقات برای توزیع تبلیغات چاپی به منازل استفاده می‌شوند به این صورت که از این آویز های تبلیغاتی کاغذی بجای تراکت تبلیغاتی استفاده می شود. از این تراکت های کاغذی که در روی درب استفاده می شود ، در هتل ها و جاهایی که درب های زیادی دارد، استفاده می شود.تراکت آویز یک قطعه چاپی است، معمولا مستطیلی شکل است، که با یک سوراخ یا قلاب بریده ایجاد می‌شود که به آن اجازه می‌دهد از دستگیره در به حالت تعلیق درآید. برگه آویز درب با وجود سادگی آن، یک روش بازاریابی بسیار موثر است … دیده می‌شود، نگه‌داشته می‌شود، و از همه مهم‌تر آن خوانده می‌شود. این برگه آویزان بر دستگیره درب نیز بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند.

این امر آن‌ها را به یک انتخاب محبوب برای بازاریابی مصرف‌کننده تبدیل می‌کند.در حقیقت می توان گفت تراکت های آویز دستگیره درب برای تخفیف فروش یا اجاره خانه‌ها و آپارتمان‌ها طراحی شده‌اند.احتمالا در طی سال‌ها می‌توانید انواع خوبی از آن‌ها را در جلویی خود پیدا کنید، که در واقع یک نشانه برای استفاده گسترده و موفقیت مداوم آنهاست. ​

مزیت بزرگ دیگر استفاده از تراکت آویز درب یا کارت تبلیغاتی آویز دستگیره این است که آن‌ها می‌توانند به سرعت بدون مزاحمت به کسی توزیع شوند.نیازی به ضربه زدن به در یا ورود فیزیکی به ساکنان وجود ندارد . تراکت تبلیغاتی آویز درب تنها پیغام بازاریابی را تامین می‌کند، و تا زمانی که صاحب‌خانه در دسترس است تا آن را بازبینی کند، به طور ایمن به در متصل خواهد شد. ​

تراکت تبلیغاتی آویز درب در بسیاری از انواع کسب و کارها، از جمله خدمات مربوط به منازل، شرکت‌های بازسازی مسکن، رستوران‌ها، آژانس‌های املاک و مستغلات کاربرد دارد. اساسا هر شرکتی که از بازاریابی به یک منطقه جغرافیایی هدفمند سود می‌برد به برگه تبلیغاتی آویز دستگیره نیاز دارد. ​

علاوه بر اطلاعات مربوط به شرکت و محصولات یا خدمات آن برگه های تبلیغاتی آویز در مواردی دیگر نیز کاربرد دارند که از این عومامل می توان دادن یک پیشنهاد خاص، فراخوانی برای اقدام، و روش تماس با شرکت ها را شامل می شود. در بعضی موارد برگه آویز تبلیغاتی می‌تواند یک کوپن تخفیف یا کارت پاسخگویی باشد که اغلب با شکل یک قطره اشک طراحی می‌شوند .

یکی دیگر از مزیت های برگه آویز دستگیره تبلیغاتی سوراخ روی آن است که نتنها می تواند بر روی همه دستگیره ها نصب شود بلکه می توان بر روی این کارت تراکت تبلیغاتی آویز با جای کارت ویزیت را هم تعبیه کرد که به آن تراکت آویز با جای کارت ویزیت نیز گفته می شود.

تراکت آویز تبلیغاتی همچنین برای انواع مقاصد غیر تجاری نیز استفاده می‌شود.به عنوان مثال، کلیساها و نامزدهای سیاسی اغلب از برگه آویز دستگیره برای معرفی خود یا اعلام یک رویداد آتی استفاده می‌کنند. ​بهتر است برای استفاده طولانی مدت این دوستان از این تراکت اویز تبلیغاتی بر روی آن سلفون کشیده تا در آب و هوای مختلف ماندگاری خود را حفظ کنند و بتوانند زمان بیشتری را صرف بازاریابی آن تبلیغاتی که رویش چاپ شده انجام دهند.

مزایای کارت آویز درب یا برگه تبلیغاتی روی دستگیره درب خانه :

کارت آویز تبلیغاتی درب چشم نواز است و می تواند چشم ها را به سمت خود بکشد.
میتوان از چاپ تمام رنگی بر روی کار آویز تبلیغاتی استفاده کرد و بصورت دورو تبلیغات خود را بر روی آن نمایش داد.
میتوان از قالب های مختلف برای تولید تراکت آویز روی درب استفاده کرد.
میتوان بر روی برگه آویز درب از کارت ویزیت استفاده کرد.

پخش تراکت آویز دستگیره درب
پخش تراکت آویز دستگیره درب در تهران توسط شرکت تبلیغاتی تراکتی برای برای دریافت اطلاعات چگونگی پخش و هماهنگی لازم با دفتر شرکت تماس حاصل فرماید.
با ما تماس بگیرید:
تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد