ارسال آگهی رایگان
حساب کاربری خانه تمام آگهی ها پشتیبانی
پخش تراکت در تهرانپارس
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
  • آدرس آگهی دهنده : تهران, تهران, ايران
اطلاعات بیشتر
قیمت :
توافقی
شماره تلفن :
+ 09124506359
توضیحات این آگهی

پخش تراکت در تهرانپارس توسط نیروهای متعهد و حرفه ای طی کلیه روزهای هفته انجام می گیرد برای سفارش پخش تراکت در تهرانپارس با شماره 09124506359 تماس بگیرید . شرکت تراکت سون همه روزه حتی روزهای تعطیل در کلیه مناطق تهران فعال می باشد . پخش تراکت در کلیه مناطق مهم تهران با نیروهای حرفه ای با مناسبترین قیمت .

پخش تراکت در تهرانپارس در ابعاد مختلف نظیر a5 – a4 – a3 – a6 و بنر های تبلیغاتی . پخش طبق خواسته و نظر شما درب منازل – دیواری – خودروها – واحدهای تجاری و اداری و … انجام می شود . تراکت سون از با سابقه ترین های شرکت تراکت پخش کن در تهرانپارس می باشد . نیروهای پخشی ما مسلط به کلیه خیابان های منطقه هستند و بدون هیچگونه کم و کاستی پخش تراکت در تهرانپارس را انجام میدهند .
پخش تراکت در شرق تهران

شرکت تراکت تراکتی کلیه مناطق تهران بویژه مناطق شرقی تهران را پوشش میدهد و روزانه هزاران تراکت را در این مناطق پخش می کند . هدف ما جذب مشتری های دائم است که با ارائه خدمات عالی و کارآمد توانسته ایم به این هدف برسیم و مکررا به مشتریان خود بیافزاییم .

پخش تراکت تهرانپارس به دلیل وجود جمعیت فراوان و وجود واحدهای اداری و تجاری فراوان دارای اهمیت فراوانی می باشد که توجه به تبلیغاتی محیطی در این منطقه میتواند بازخورد بالایی داشته باشد .پاسخگویی 24 ساعته

ما پخش درست تراکت هایتان را تضمین می کنیم . و همواره برای سود اوری بیشتر شما بهترین راهکارها را ارائه میدهیم .
قیمت پخش تراکت

قیمت های ما کاملا منصفانه است و ما توانسته ایم در کنار قیمت های مناسب پخش تراکت بهترین خدمات را نیز ارائه دهیم زیرا که حتی یک برگه از تراکت های شما را هم هدر نمیدهیم .

○●○پخش و نصب تراکت در تهرانپارس
قابل توجه کلیه مشاغل و اصناف
توزیع و نصب تراکت تبلیغاتی خود را به گروه جوان و فعال ما بسپارید

ویژگی ها منحصربفرد گروه ما عبارتند از؛

↩پخش و نصب کاملا حرفه ای

↩ گزارش کار دقیق

↩نیروها فعال و با روابط عمومی بالا

↩پخش و نصب در هر ساعت از شبانه روز

↩تسلط به تمام نقاط فرعی و اصلی شهری

↩ناظرین پخش منضبط و دقیق

↩تسویه بعد از اتمام کار


ارسال دیدگاه برای این آگهی

    دیدگاه های تبلیغاتی و اسپم ممنوع بوده و در صورت مشاهده پاک خواهند شد